X
X

HAKKIMIZDA

ANA SAYFAHAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız, kurumsal yapısının yanı sıra etkili ve hızlı çözümler üretebilen bir ekiple zaman kaybını minimum düzeyde tutacak şekilde tasarlanmıştır.  Profesyonel kadromuz sürekli olarak çözüm üretmek ve destek sağlamakla görevlendirilmiş, bu alanda inisiyatif alabilecek yetkiye ve bilgiye sahiptir.

Biz, Tolanus ailesi olarak AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyor ve yeni teknolojilere olan tutkumuzla biliniriz. Temel dinamiğimiz, sürekli olarak yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.

Müşterilere karşı her zaman dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir organizasyon olarak varlığımızı sürdüreceğiz. Bilincindeyiz ki en büyük reklam, memnun müşteridir. Bu nedenle, 7/24 aktif olarak iş takibi yapan profesyonellerimizle birlikte zaman kaybınızı minimumda tutmayı amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Tolanus ailesi olarak vizyonumuz; hizmet sağlamada fayda oranını en yükseğe çıkarmaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten, müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerimize devam etmeyi amaçlıyoruz. Kısa ve uzun vadede ulusal ve uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Tolanus ekibi olarak uzmanlık alanımızda en iyisi olmayı hedefleyen bir yaşam biçimi haline gelmiş bir ekip olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Bilişim, Teknoloji ve IT çözümlerimiz ile müşterilerimize bugün ve gelecekte en iyi ürün ve hizmetleri sunmak, kuruluşumuzun temel misyonudur.

HEDEFLERİMİZ

Tolanus, sektörde sadece pastadan pay almak değil, aynı zamanda pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedefimizin büyüklüğünü, müşterilere karşı şeffaflık, dürüstlük ve mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimizde bulabiliriz. Hızlı çözümler üreterek müşterilerimize fayda sağlayan bireylerin ve emeklerin değerini bilen bir kuruluş olarak varlığımızı sürdüreceğiz.

Tolanus markasını her zaman sektörde hizmet kalitesi olarak öne çıkararak, farkımızı ve kaliteli hizmetimizi her zaman uygun fiyat politikasıyla sunarak hedefimizi kısa sürede daha da büyütebileceğimize inanıyoruz.


Top